SK Slatina, z.s. a tedy i náš fotbalový klub má nové logo.
Sportovní klub Slatina, z.s. představuje oficiálně nové logo, na kterém spolupracoval náš marketingový tým pod dohledem výkonného výboru, který jej v minulém týdnu jednohlasně schválil.
Pro náš fotbalový klub to znamená, že jej může oficiálně užívat. „Logo staré, které je na sadách dresů, odstraňovat nebudeme, ale všechno sportovní vybavení, které bude pořízeno nově, tam už nové logo bude. Chystáme pro A muže domácí a venkovní sadu dresů, stejně tak pro U15 jednu sadu. V září po dvou letech rozjedeme druhé kolo tréninkových věcí pro všechny členy fotbalového klubu a nově již od přípravek. Chceme už od těch nejmenších budovat ke klubu vztah a bylo potřeba mít logo modernější. Chystáme poprvé v historii širší merchandising, nejspíše i klubový e-shop. Jsem rád, že jsme se na další spolupráci domluvili se sportovní značkou JOMA,“ přiblížil změnu loga Martin Dittert, který má v klubu v gesci mimo sportovní část i tu marketingovou.
Své k novému logu přidává i samotný tvůrce a zároveň hráč A týmu Michal Nevjelík. „Na novém logu jsem pracoval s důrazem na jednoduchost a moderní vzhled. Chtěli jsme, aby logo bylo snadno zapamatovatelné a zároveň vizuálně poutavé. Celý proces výroby loga mi trval několik týdnů a jsme s výsledkem spokojení.“
Projekt byl pod dohledem výkonného výboru a jeho konečná podoba byla VV schválena. „Modernizace loga je jedna z mnoha věcí, která byla a je v plánu s příchodem nového vedení. Vnímáme, že s plánovanou modernizací celého klubu i areálu jde ruku v ruce i marketing. Jsem velice rád, že můžeme představit moderní, jednoduché a srozumitelné logo pro veřejnost i naše členy, navíc vytvořené našimi členy,“ dodává předseda sportovního klubu Marcel Ambrož.
